witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Polisa na życie Warta

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Warta jest jednym z największych graczy na krajowym rynku ubezpieczeń. Po niedawnym połączeniu z grupą Talanx towarzystwo znajduje się w czołówce ubezpieczycieli w zakresie polis na życie, turystycznych oraz mienia. Osoba zainteresowana ubezpieczeniem życiowym ma do wyboru polisę: ochronną lub ochronno-inwestycyjną.

 polisa na życie warta

Polisa na życie jest produktem specyficznym. Zakup takiego rodzaju ubezpieczenia nadal wymaga obecności agenta, który albo ustali specyfikację ochrony, albo otrzyma wstępne gotowe wytyczne, który potencjalny ubezpieczony zostawia na etapie korzystania z porównywarki ubezpieczeniowej. Można wybrać ubezpieczenie na życie z www.ubezpieczeniaonline.pl lub z innej strony dostępnej w internecie.

 

Cały proces zamówienia kontaktu z agentem, bo do tego sprowadza się skorzystanie z porównywarki, zajmuje kilkadziesiąt sekund. Po tym w ciągu doby zainteresowany przedstawiciel towarzystwa ubezpieczeniowego zadzwoni z propozycją spotkania i omówienia szczegółów.

 

kup polisę

 

Co ważne, takie spotkanie, których może być kilka nie jest zobowiązujące do zakupu polisy na życie. Jednak niezbędne do podpisania umowy z doradcą.

 

 

Ważny dokument OWU


 
Spośród wielu towarzystw ubezpieczeniowych jak Warta polisę na życie należy wybierać z rozwagą. Tylko które szczegóły okażą się dlatego wyboru kluczowe? Jeszcze przed sfinalizowaniem zakupu każdy zainteresowany polisą na życie ma wgląd (na stronie ubezpieczyciela bądź w trakcie spotkania z agentem) do ogólnych Warunków Ubezpieczenia, a w szczególności do zawartych w nich informacjach dotyczących:

 • zakresu ubezpieczenia,
 • wyłączeń odpowiedzialności,
 • warunków umowy podstawowej,
 • warunków umowy dodatkowej,
 • liczby umów dodatkowych.

 

 O warunki przyszłej polisy na życie warto pytać na spotkaniu i wyjaśniać te fragmenty OWU, które z różnych powodów wydają się niejasne. 

 

Ubezpieczenia na życie Warta – warianty ochrony


 
Każdy, kto zdecyduje się na ubezpieczenie w TU Warta może skorzystać z jednego z 3 wariantów:

 

 • Warta Ochrona,
 • Dla Ciebie i Rodziny,
 • Warta Twoja Przyszłość.

 

WARTA OCHRONA to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących długoterminowej ochrony dla siebie i swoich bliskich na wysokie i bardzo wysokie sumy ubezpieczenia. Umowę może zawrzeć każdy w wieku 18-65 lat dla siebie, współmałżonka, partnera czy dziecka.
 
Okres umowy jest indywidualnie ustalany przez klienta, jednak nie może być to mniej niż 5 lat. W praktyce oznacza to, że z polisy Warta Ochrona może skorzystać nawet 70-latek.
 
Ubezpieczenie nie wiąże się z koniecznością przeprowadzania dodatkowych badań lekarskich, o czym każdorazowo decyduje doradca ubezpieczeniowy.
 

WARTA DLA CIEBIE I RODZINY stanowi produkt, który wyróżnia się na tle pozostałych unikalnym połączeniem oferty indywidualnej oraz grupowej. Ubezpieczony może rozszerzyć umowę o ewentualność narodzin dziecka czy śmierć rodziców i teściów.


Korzystanie z ochrony w ramach produktu Warta - Dla Ciebie i Rodziny na www.ubezpieczeniaonline.pl jest również dostępna oraz możliwa do zdobycia w zakresie 4 wariantów różniących się wysokością świadczeń oraz miesięcznych składek. Warta udostępnia swoim klientom pakiet assistance gwarantujący wizyty lekarza, pielęgniarki, opiekę domową i hospitalizację.
 
Wysokość składki zależy tylko od zakresu ubezpieczenia. Pod uwagę nie jest brany wiek ubezpieczonego. Wariant najtańszy kosztuje 33 zł miesięcznie, a VIP to wydatek w granicach 200-350 zł w zależności od wysokości sumy ubezpieczenia – aż do prawie 500 tys. zł.
 
 

WARTA TWOJA PRZYSZŁOŚĆ to ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które poza ochroną życia i zdrowia chcą inwestować wpłacane środki i tym samym gromadzić kapitał na przyszłość.


Zaletą tego produktu jest możliwość częściowej lub całkowitej wypłaty zebranych środków w trakcie trwania umowy ubezpieczeniowej.
 
Ubezpieczony otrzymuje do wyboru dwa warianty, a rozszerzenie zakresu podstawowego umożliwia zawarcie dodatkowych umów:

 • przejęcie opłacania składek w razie całkowitego inwalidztwa ubezpieczonego,
 • choroba śmiertelna ubezpieczonego.

 
Oferta Warta Twoja Przyszłość jest przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 18-65 lat.
Warta – polisa przeznaczona dla dziecka
 

Ubezpieczenia Warta, w szczególności Warta Ochrona dla Ciebie i Rodziny nie wyczerpują puli możliwości ubezpieczyciela. Ochrona może też dotyczyć najmłodszych członków rodziny w ramach pakietów:

 

 

WARTA POSAG stanowi ofertę polegającą na gromadzeniu kapitału, ale bez możliwości inwestowania. Polisa jest skierowana do rodziców, którzy chcieliby uposażyć swoje dziecko, gdy skończy ono 18 lub więcej lat. Jest to moment wkraczania w dorosłość, a przy tym okazja do zapewnienia łatwiejszego startu najmłodszym członkom rodziny.
 
Rodzice mogą dodatkowo uzupełnić polisę o inne umowy:

 • wypłatę renty posagowej dla dziecka, w razie śmierci fundatora (co miesiąc do końca okresu ubezpieczenia),
 • jednorazową wypłatę w razie zgonu fundatora na skutek wypadku,
 • przejęcie opłacania składek w przypadku całkowitego inwalidztwa fundatora,
 • wypłatę w razie inwalidztwa dziecka w wyniku wypadku,
 • wypłatę dziennego świadczenia szpitalnego,
 • wypłatę w razie poważnego zachorowania dziecka.

 

Wysokość składek jest ustalana przez fundatora indywidualnie, przy czym obowiązuje minimalne wartość: 100 zł (miesięcznie), 296 zł (kwartalnie), 578 zł (półrocznie), 1111 zł (rocznie).

 

kup polisę

 

Redakcja ubezpieczeniezycia.pl