witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Kim jesteśmy?

Na nas zawsze możesz polegać

O nas

 

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. to multiagencja ubezpieczeniowa, która działa zgodnie z Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

 

Działamy wspólnie z dwudziestoma towarzystwami ubezpieczeniowymi, specjalizując się w polisach na życie, turystycznych, ubezpieczeniach nieruchomości i komunikacyjnych.

 

Nasz zespół tworzą redaktorzy wspierani przez doradców ubezpieczeniowych zatrudnionych w ponad 40 oddziałach w całej Polsce. Kilkadziesiąt tematycznych stron internetowych poświęcamy rzeczowym publikacjom w formie m.in. blogów czy miniporadników, gdzie objaśniamy potencjalnym klientom na czym polega znalezienie dobranego ubezpieczenia, które będzie odpowiadało ich potrzebom. Opisujemy też sposób, w jaki oceniane jest ryzyko ubezpieczeniowe, najczęstsze powody wyłączeń czy metody odczytywania rankingów towarzystw ubezpieczeniowych i ich produktów.

 

Współpraca z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi sprawia, że produkty ubezpieczeniowe oferowane przez ubezpieczeniaonline.pl są niezwykle atrakcyjne. Klient może samodzielnie dokonać porównania ofert oraz wstępnie wyliczyć swoją składkę za pomocą specjalnych porównywarek i kalkulatorów ubezpieczeń.

 

Przydatne przy podjęciu decyzji na temat wyboru polisy są również tzw. gorąca linia oraz zespół agentów ubezpieczeniowych, którzy przyjadą na spotkanie z klientem w dowolne wyznaczone przez niego miejsce.

 

Agenci służą fachową wiedzą na temat polis, a dzięki umowom dodatkowym dostosowują je do indywidualnych wymagań klienta. Profesjonalizm i otwartość całego zespołu sprawia, że ubezpieczeniaonline.pl zyskały popularność i zaufanie wielu odbiorców.