witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Concordia Życie Plus - ANALIZA PRODUKTU

Ocena: 5.00 - liczba głosów 2

Dziękujemy za oddanie głosu

Wybór ubezpieczenia na życie powinien być solidnie przemyślany. Pomocą w podjęciu ostatecznej decyzji będą aktualizowane na bieżąco rankingi ubezpieczeń na życie. W zestawieniach tych wskazywana jest oferta Concordia ubezpieczenie na życie – Życie Plus. Prześwietlamy warunki tej polisy.

 

concordia

 

fot. pixabay.com

 

Ochrona życia powinna być priorytetem dla każdego z nas, zwłaszcza dla rodziców, którzy chcieliby zabezpieczyć bezpieczną przyszłość dzieci. Taką możliwość daje klientom firma Concordia. Ubezpieczenie na życie z tego towarzystwa ubezpieczeniowego pozwala nie tylko na szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej, ale również na ubezpieczenie zdrowia klienta i jego najbliższych.

 

Przetestuj porównanie polis online

 

Zasięg usług

 

Concordia Ubezpieczenia jest towarzystwem ubezpieczeniowym, które funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku i świadczy swoje usługi za pośrednictwem:

  • Concordia Polska TUW, które specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych,
  • WTUŻiR Concordia Capital SA, które ma w swojej ofercie ubezpieczenia na życie.

 

Firma posiada 12 oddziałów w całej Polsce i blisko 40 przedstawicielstw i agencji generalnych. Ma stabilną pozycję na rynku ubezpieczeń dla osób prywatnych, ale nie tylko. W jej ofercie można znaleźć między innymi Concordia ubezpieczenie na życie – Życie Plus.

 

 

Ochrona dla każdego

 

Polisa Życie Plus to jednej strony klasyczna polisa na życie, która uruchamiana jest w momencie śmierci ubezpieczonej osoby, a z drugiej stanowi ona ubezpieczenie zdrowotne i promuje profilaktykę zdrowotną. Zakłada wypłatę wysokiego świadczenia w przypadku zdefiniowanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeni (OWU) chorób.

 

Zakres ochrony ubezpieczeniowej w Concordia ubezpieczeniu na życie – Życie Plus ustalany jest w elastyczny sposób z klientem, który może wybierać z grupy wielu różnych wariantów polisy. Finalnie ma być ona dopasowana idealnie do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych osoby ubezpieczonej.

 

Wspominana promocja profilaktyki zdrowotnej w ramach polisy Życie Plus w Concordii polega na tym, że ubezpieczyciel zapewnia wypłatę świadczenia pieniężnego dla osób ubezpieczonych w wysokości do 50 proc. wyższego dla tych klientów, którzy regularnie badają się i stosują profilaktykę bezpieczeństwa.

 

Polisa ubezpieczenia na życie Concordia kierowana jest do osób w wieku od 16. do 60. roku życia.

 

 

Świadczenie i umowy dodatkowe

 

Ubezpieczyciel zobowiązuje się do wypłaty świadczenia z tytułu zajścia takich zdarzeń jak:

  • narodziny dziecka,
  • poważne zachorowanie,
  • nieszczęśliwe wypadki,
  • pobyt w szpitalu,
  • śmierć rodziców, teściów,
  • śmierć ubezpieczonego,

 

Oprócz tego ubezpieczony może liczyć na pokrycie kosztów utrzymania i obsługę istniejącego zadłużenia, jeśli dojdzie do niezdolności do pracy klienta lub przerwania nauki dziecka na studiach wyższych w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby.

 

Ubezpieczeni w ramach polisy Życie Plus w Concordii będą mieli zapewnione środki finansowe na leczenie w przypadku poważnej choroby, m.in. nowotworu czy na leczenie po nieszczęśliwym wypadku.

 

Świadczeniem wypłacanym z polisy Concordia są diety dzienne wypłacane za każdy dzień pobytu w szpitalu, o ile hospitalizacja jest spowodowana następstwem choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Stanowi ona rekompensatę za niedogodności chorego lub wyrównanie utraconych bądź zmniejszonych zarobków.

 

Ubezpieczenie zapewnia zabezpieczenie finansowe dla rodziny ubezpieczonego na wypadek jego śmierci. Daje możliwość objęcia taką samą ochroną współmałżonka i dzieci. Dodatkowo można też skorzystać w ramach tego samego ubezpieczenia na życie Concordia z usług „Lekarz na telefon”, co ułatwia konsultacje ze specjalistą w nagłych przypadkach.

 

 

Sprawdź możliwości nowoczesnego narzędzia

Redakcja ubezpieczeniezycia.pl