witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenie NN OchronaPlus - ANALIZA PRODUKTU

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

ING Życie to towarzystwo ubezpieczeniowe, które przez lata oferowało klientom polisy na życie. Dziś ING Życie kontynuuje swoją działalność, ale pod nowym szyldem - Nationale-Nederlanden. Ubezpieczenie Ochrona+ w ING Życie cieszy się popularnością wśród klientów, co potwierdzają specjalistyczne rankingi. Sprawdzamy, jakie atuty i podstawowe właściwości ma ubezpieczenie Ochrona+ w Nationale-Nederlanden.

 

polisa ochrona nationale nederlanden

 

fot. pixabay.com

 

 

ING Życie było znanym towarzystwem ubezpieczeniowym, wchodzącym w skład Grupy ING w Polsce. Klienci ufali tej firmie, co przekładało się na zawieranie coraz większej liczby umów ubezpieczeń na życie. Obecnie firma prowadzi działalność, ale pod nazwą Nationale-Nederlanden, oferując m.in. polisę na życie Ochrona+.

 

 

    OBLICZ KOSZT UBEZPIECZENIA

 

 

Zasięg usług

 

Grupa ubezpieczeniowa Nationale-Nederlanden jest jedną z największych podmiotów tego typu w Holandii. Powstała w 1962 roku. W Polsce Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa od 2 sierpnia 1994 roku. Obsługuje obecnie ponad pół miliona Polaków. W Polsce to ING Życie oferowało klientom produkty ubezpieczeniowe ochrony życia. Niemniej w ramach długofalowej strategii Grupy ING działalność ubezpieczeniowa została wydzielona z Grupy ING i przekształcona w Grupę NN. 20 lipca 2015 roku ING Życie w Polsce zmieniło nazwę na Nationale-Nederlanden.

 

 

Ochrona dla każdego

 

Oferta ING Życie Ochrona+, znajdująca się w zasobach Nationale-Nederlanden jest tradycyjnym ubezpieczeniem na życie, zapewniającym ochronę życia i zdrowia osoby ubezpieczonej oraz wsparcie finansowe dla jej bliskich, na wypadek śmierci. Chroni ona przed ryzykami ujętymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, dołączonych do polisy głównej. Przynosi wiele korzyści dla ubezpieczonego, ponieważ zapewnia wypłatę świadczenia w razie całkowitego lub częściowego inwalidztwa skutkującego niezdolnością do pracy. Daje ochronę dla bliskich na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej oraz pozwala na zabezpieczenie spłaty kredytu bankowego lub innych zobowiązań finansowych.

 

W przypadku śmierci fundatora polisy lub wypłaty świadczenia przy wypadku lub doznaniu trwałego inwalidztwa, obowiązuje zwolnienie podatkowe i zwolnienie z postępowania spadkowego. Przez cały okres trwania ubezpieczenia Nationale-Nederlanden gwarantuje niezmienną wysokość składki.

 

ING Życie Ochrona+ oferuje Pakiet „Unikatowy zakres ochrony”, który zapewnia ochronę w ramach ubezpieczenia na życie. Ubezpieczyciel zapewni pieniądze na spłatę zobowiązań finansowych klienta, zapewni jego rodzinie stały poziom życia, jeśli ten umrze lub ulegnie wypadkowi, który spowoduje trwałą lub częściową niezdolność do pracy.

 

Nationale-Nederlanden gwarantuje w przypadku polisy Ochrony+ stałą, niewielką składkę miesięczną, np. 40 zł za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 100 000 zł dla osoby 35-letniej.

 

Ubezpieczenie na życie zawierane jest na czas oznaczony, nie krótszy niż 5 lat i nie dłuższy niż 30 lat.

 

 

    OBLICZ WYSOKOŚĆ SWOJEJ SKŁADKI

 

 

Świadczenie i umowy dodatkowe

 

Istnieje możliwość wykupienia do umowy głównej ubezpieczenia Ochrona+ dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej, w razie poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu i operacji lub śmierci w nieszczęśliwym wypadku. Można w sposób elastyczny dopasować polisę do swoich potrzeb, rozszerzając ją o dodatkowe umowy, m.in. na wypadek ciężkiej choroby, pobytu w szpitalu, operacji lub śmierci w nieszczęśliwym wypadku. Można dokupić polisy:

 

  • Dla zdrowia;
  • Na wszelki wypadek.

 

Warto, aby klient ustalił, kto otrzyma wypłatę z polisy na wypadek swojej śmierci i może wyznaczyć w każdym momencie inne osoby to tego celu.

Redakcja ubezpieczeniezycia.pl