witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
4 miejsce

Składka miesięczna już od 100zł

SPRAWDŹ

Nationale-Nederlanden - Sposób na przyszłość

 • Zabezpieczasz finansowo swoją rodzinę w przypadku śmierci i innych nieszczęśliwych zdarzeń
 • Możesz dodatkowo inwestować w funduszach inwestycyjnych  i oszczędzać na przyszłość w IKZE i IKE
 • Nie jesteś narażony na ukryte opłaty – przejrzysty podział na polisę ochronną i inwestycyjną
 • Płacąc regularnie składki, zyskujesz liczne zniżki oraz bonusy inwestycyjne
 • Możesz objąć ochroną całą rodzinę w ramach jednej polisy
 • Regularnie oszczędzasz i przeznaczasz kapitał na dowolne potrzeby
 • W dowolnym momencie trwania umowy możesz modyfikować warunki polisy
 • W przypadku wyboru pakietu umów dodatkowych usługi assistance otrzymujesz gratis

Nationale-Nederlanden – Sposób na przyszłość

 

Polisa Sposób na przyszłość ma charakter ochronno-inwestycyjny i jest zawierana na minimum 10 lat. Ubezpieczony może ją dowolnie kształtować w trakcie trwania umowy i rozszerzać na wszystkich członków rodziny.

 

    Kup tanie ubezpieczenie

Zakres ubezpieczenia

 

Polisa ma jasny podział na część ochronną i inwestycyjną, a ubezpieczony sam określa, jaka część składki jest przeznaczana na ochronę, a jaka na cele inwestycyjne. Podobnie jest z zakresem ochrony, dowolnie kształtowanym poprzez umowy dodatkowe. Ubezpieczony ma pełną swobodę przy tworzeniu portfela inwestycyjnego i opracowaniu strategii inwestowania. Może dopasować wysokości składki i częstotliwości wpłat do swoich aktualnych możliwości finansowych, a po 6 latach regularnego opłacania składek – wypłacać środki ze swojego rachunku i rachunku lokacyjnego.

 

Umowy dodatkowe

 

Poza główną umową, obejmującą ubezpieczenie ochronne na życie, w skład polisy wchodzi 10 umów dodatkowych zawieranych na 5 lat na wypadek:

 • śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku
 • śmierci wskutek wypadku komunikacyjnego
 • nowotworu (warianty Ona lub On)
 • poważnego zachorowania (z pominięciem nowotworu)
 • pobytu w szpitalu lub operacji
 • uszkodzenia ciała
 • trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku
 • utraty pracy (przejęcie opłacania składek)
 • niezdolności do samodzielnego życia lub pracy
 • poważnego zachorowania dziecka

 

Umowy dodatkowe można nabyć w pakietach w trakcie trwania całej umowy, uzyskując atrakcyjne zniżki, w zależności od wybranego wariantu. Pakiety premiowane są zniżkami od 5 do 15 proc., a Ubezpieczony otrzymuje gratis pakiet assistance obejmujący:

 

 • wizytę u lekarza
 • pomoc pielęgniarki
 • organizację procesu rehabilitacji
 • całodobową infolinię medyczną.

 

Jeśli podczas 5-letniego trwania umowy dodatkowej ubezpieczony nie ulegnie wypadkowi, otrzymuje 5 proc. dodatkowej zniżki za cały pakiet na kolejny okres obowiązywania umowy.

 

Do wyboru są następujące pakiety:

 • Dla Zdrowia (ubezpieczenia na wypadek: nowotworu, poważnego zachorowania, operacji i hospitalizacji)
 • Na wszelki wypadek (ubezpieczenia na wypadek: śmierci, inwalidztwa lub trwałego uszkodzenia ciała na skutek nieszczęśliwego wypadku lub wypadku komunikacyjnego)
 • Dla Dziecka (ubezpieczenia na wypadek: trwałego inwalidztwa na skutek nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do samodzielnego życia, poważnego zachorowanie dziecka, operacji i hospitalizacji)

Ubezpieczeniem można objąć wszystkich członków rodziny (maks. 10 osób), dowolnie określając zakres ochrony dla każdego z nich bądź też włączając lub wyłączając ich z zakresu polisy. Obejmując polisą co najmniej 2 osoby, ubezpieczony uzyska zniżkę w wysokości 10 proc.

 

Inwestowanie

 

Ubezpieczony sam określa, jaka część jego składki zostanie przeznaczona jest na inwestowanie i w jakie fundusze będzie inwestował. W trakcie obowiązywania polisy może bezpłatnie dokonywać alokacji składki pomiędzy fundusze i całkowicie zmieniać strategię inwestycyjną.

6-letnie regularne wpłacanie min. 400 zł miesięcznie na część inwestycyjną polisy jest premiowane bonusem inwestycyjnym w postaci 1 proc. składki. Po dwóch latach regularnego i terminowego opłacania składek można opłacać jedynie składkę za ochronę ubezpieczeniową, a inwestowanie wstrzymać na rok. W razie całkowitego zaprzestania opłacania polisy składka za ochronę będzie pokrywana ze środków zgromadzonych na rachunku głównym lub rachunku lokacyjnym. Rachunek lokacyjny służy do gromadzenia środków, które można wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie.

 

Odkładanie na emeryturę

Dodatkową możliwością odkładania środków na emeryturę jest Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) i Indywidualne Konto Emerytalne (IKE). Dzięki nim ubezpieczony może skorzystać z preferencji podatkowych. Posiadając IKZE można odliczyć dokonane w danym roku wpłaty od podstawy opodatkowania. Mając IKE można skorzystać ze zwolnienia z podatku od dochodów kapitałowych zyskując 19 proc. środków z inwestowania. Ubezpieczony sam decyduje, w jakie fundusze będą inwestowane jego środki gromadzone na IKZE lub IKE. W razie śmierci Ubezpieczonego zgromadzone oszczędności trafiają do spadkobierców bez obciążenia podatkiem od spadków i darowizn.

 

Inne indywidualne ubezpieczenia na życie

 

1) Ochrona jutra – ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne, działające jak elastyczna osłona, która pozwoli Ubezpieczonemu zabezpieczyć jego rodzinę teraz i w przyszłości. Polisę można dowolnie kształtować ją w trakcie jej trwania, w zależności od priorytetów.

- część ochronna polisy zapewnia wsparcie w razie śmierci, choroby albo wypadku. Można samodzielnie skomponować wariant ubezpieczenia, który najlepiej odpowiada potrzebom całej rodziny, lub skorzystać z gotowych pakietów, za których wybór ubezpieczony otrzyma zniżkę.

- część inwestycyjna polisy jest nieobowiązkowa, a Ubezpieczony sam decyduje, czy, kiedy i jaka część składki będzie przeznaczona na inwestycje (jeśli nie zadeklaruje stałej składki inwestycyjnej). Dzięki temu można zabezpieczyć przyszłość bliskich i oszczędzać na emeryturę, gromadząc środki na rachunku IKE i IKZE. Brak opłat w przypadku wypłaty całości lub części środków. 

 

2) Ochrona plus – tradycyjne ubezpieczenie na życie, zapewniające ochronę Ubezpieczonego i wsparcie finansowe jego bliskich. Jej zadaniem jest zabezpieczenie materialne na wypadek śmierci lub niezdolności do pracy. Ubezpieczony ma gwarancję niezmienności składki, a zakres ochrony może poszerzyć o umowy dodatkowe, zapewniające ochronę w razie poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu i operacji lub śmierci w nieszczęśliwym wypadku. Może być doskonałym zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. Zapewnia zwolnienie z postępowania spadkowego i podatku w przypadku Twojej śmierci lub wypłata świadczenia w przypadku, gdy ulegniesz wypadkowi bądź doznasz trwałego inwalidztwa.

 

O firmie

 

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. działa w Polsce od 1994 roku i ma ponad pół miliona klientów. Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. jest częścią NN Group N.V., która powstała w wyniku długofalowej strategii oddzielania części Grupy NN związanej z ubezpieczeniami od części biznesu związanej z bankami. Jest jednym z czołowych ubezpieczycieli w Polsce.

 

Źródło: Nationale-Nederlanden

9.65
ocena:
wspaniały
22
klientów wykupiło
w tym tygodniu