witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
7 miejsce

Składka miesięczna już od 100zł

SPRAWDŹ

Macif - Acti Gwarant

  • Do wyboru masz system wpłat regularnych (od 100 zł mies.) lub nieregularnych (od 200 zł mies.), w zależności od preferencji
  • Otrzymujesz gwarantowany wskaźnik ubezpieczeniowy
  • Zyskujesz w dowolnym momencie 24 h/dobę dostęp do całości lub części środków zgromadzonych na polisie
  • Możesz liczyć na najniższe koszty obsługi, ustalone w dniu podpisania umowy
  • Dzięki polisie otrzymasz dożywotnią rentę, a w razie Twojej śmierci otrzyma ją współmałżonek lub osoba wskazana w ubezpieczeniu
  • W przypadku Twojej śmierci rodzina może liczyć na wypłatę dodatkowego świadczenia

Acti GWARANT jest polisą na życie i dożycie o charakterze ochronno-inwestycyjnym. To idealny produkt dla tych, którzy chcą zapewnić sobie ochronę oraz dodatkowe środki na emeryturę, w sposób bezpieczny i elastyczny. Ogólne warunki ubezpieczenia określają następujące zdarzania, będące podstawą do wypłacenia odszkodowania:

1. Śmierć Ubezpieczonego
2. Dożycie przez Ubezpieczonego ostatniego dnia podstawowego okresu ubezpieczenia

 

    Kup tanie ubezpieczenie

Umowa polisy Acti GWARANT

 

Polisa Acti GWARANT ma charakter bezterminowy – jest udzielana jest przez okres jednego roku kalendarzowego i ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejne okresy roczne, jeżeli Ubezpieczony nie złoży wniosku o wypłatę świadczenia z tytułu dożycia nie później niż w terminie 30 dni przed końcem każdego z okresów ubezpieczenia. Polisa gwarantuje wypłatę przez towarzystwo świadczenia w przypadku zajścia następujących zdarzeń:

 

  • śmierci Ubezpieczonego podczas okresu ubezpieczenia lub dożycia ostatniego dnia okresu ubezpieczenia – w formie wypłaty jednorazowej
  • pisemnego wniosku uprawnionego – w formie renty dożywotniej indywidualnej lub renty dożywotniej rewersyjnej

 

 

Pierwsza składka wynosi 200 zł, natomiast kolejne składki należy opłacać co miesiąc (już od 100 złotych) lub w dowolnym terminie (już od 200 zł). Ubezpieczający sam wybiera opcję dotyczącą częstotliwości opłacania składki – ma do wyboru system składek regularnych, opłacanych co miesiąc, lub dowolnych, wpłacanych w dowolnym terminie. Ubezpieczony może czasowo lub całkowicie zawiesić opłacanie składek regularnych i nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Suma ubezpieczenia jest waloryzowana co roku, przeznacza się na to co najmniej 90% przychodu finansowego netto uzyskanego w danym roku obrotowym z portfela finansowego.

 

 

W każdym roku kalendarzowym MACIF Życie TUW ustala gwarantowaną, minimalną stopę procentową. Po tym okresie dopisywane są potencjalne odsetki dodatkowe. 

 

Ubezpieczony ma możliwość wyboru opłat. Wynoszą one albo 4 proc. każdej wpłaconej składki, albo 1 proc. zarządzanych aktywów w danym roku. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Macif nie pobiera innych opłat, co sprawia, że koszty obsługi są bardzo konkurencyjne.

 

Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu na skutek:

1) śmierci Ubezpieczonego,

2) odstąpienia od umowy ubezpieczenia przez Ubezpieczającego – z dniem otrzymania przez towarzystwo oświadczenia Ubezpieczającego o odstąpieniu od umowy ubezpieczenia,
3) wypowiedzenia umowy ubezpieczenia – z dniem, w którym upływa okres wypowiedzenia, 4) dożycia przez Ubezpieczonego ostatniego dnia okresu ubezpieczenia,
5) dokonania wykupu całkowitego.

 

 

Inne ubezpieczenia indywidualne na życie MACIF Życie TUW:

 

1) Acti OCHRONA – ubezpieczenie zawierane na rok i przedłużane automatycznie do 75. roku życia. Dzięki niemu można ubezpieczyć się na aż 3 mln zł. Polisa chroni zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, można nią zabezpieczyć siebie, kredyt hipoteczny i rodzinę, a obejmuje swoim zakresem:

- śmierć z każdej przyczyny,

- śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

2) Acti OCHRONA TERMINOWA – ubezpieczenie terminowe, zawierane na okres 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 lat i obejmujące ochroną Ubezpieczonego do 75. roku życia. Suma ubezpieczenia wynosi maks. 3 mln zł. Polisa chroni zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, a obejmuje swoim zakresem:

- śmierć z każdej przyczyny,

- trwałe i całkowite inwalidztwo z każdej przyczyny.

 

3) Acti OCHRONA BEZPIECZEŃSTWO – ubezpieczenie, które można zawrzeć do 67. roku życia, bez badań medycznych. Polisa chroni zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, a obejmuje swoim zakresem:

- śmierć z każdej przyczyny,

- śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

- trwałe i całkowite inwalidztwo z każdej przyczyny,

- trwałe i całkowite inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

- pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

4) Acti OCHRONA BEZPIECZEŃSTWO PLUS – ubezpieczenie, które można zawrzeć do 67. roku życia, bez badań medycznych. Polisa chroni zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, a obejmuje swoim zakresem:

- śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

- śmierć z każdej przyczyny,

- pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

 

O firmie

 

Macif Życie TUW działa w Polsce od 2005 roku, a jej założycielem jest francuska Grupa MACIF, jeden z czołowych ubezpieczycieli na rynku europejskim oraz twórca modelu, gwarantującego wysoką jakość produktów i obsługi przy zachowaniu niskiej ceny. Grupa MACIF obsługuje 5 milionów klientów, oferując im ubezpieczenia majątkowe i osobowe, produkty ochronno-emerytalnych, kredyty i usługi assistance.

 

 

Źródło: MACIF Życie TUW

9.59
ocena:
wspaniały
17
klientów wykupiło
w tym tygodniu