witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenie na życie w Aegon

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Przychodzi taki czas w życiu każdego z nas, że zastanawiamy się jak zabezpieczyć naszą przyszłość. Jest to ten moment, gdy budujemy rodzinę, dom, mamy poczucie, że tego co osiągnęliśmy – nie chcemy stracić. Najlepszym rozwiązaniem jest zadbanie o przyszłość, a tym właśnie jest polisa na życie.

 

ubezpieczenie aegon

 

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia na życie nie należy do łatwych – rynek ubezpieczeniowy jest dzisiaj niezwykle bogaty w atrakcyjne i elastyczne oferty. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych posiada podobne ubezpieczenia, różniące się drobnymi szczegółami i trudno nam ocenić, co będzie dla nas bardziej korzystne.

 

Towarzystwo ubezpieczeniowe Aegon to firma posiadająca wieloletnią tradycję, a także ciesząca się dużym zaufaniem wśród klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – Aegon stworzył ofertę o nazwie Program na życie.

 

kup polisę

Co zapewnia Program na życie?

Ubezpieczenie Program na życie to polisa, która ma charakter ochronno – inwestycyjny. Gwarantuje również kapitał na przyszłość. Posiada jasne i klarowne zasady, które będą przejrzyste dla potencjalnego klienta. Polisa ma za zadanie przede wszystkim chronić finansowo uposażonych na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jednak zakres tej polisy nie kończy się na tym podstawowym obszarze.

Program na życie obejmuje również:

 • ochronę zdrowia,
 • możliwość zabezpieczenia najbliższych osób,
 • stworzenie własnego portfela inwestycyjnego,
 • samodzielne zarządzanie portfelem.

 

To, co również bardzo atrakcyjne w tej polisie to fakt, że sami ustalamy okres trwania umowy – nie jest nam to odgórnie narzucane. W związku z tym możemy spokojnie i samodzielnie zastanowić się jak długo chcemy być objęci ochroną i zdecydować się na konkretny okres czasu.

 

Różne moduły polisy Program na życie

Polisa Program na życie skupia się na dwóch głównych zakresach: ochronnym i kapitałowym. Moduł kapitałowy ma za zadanie gromadzić środki finansowe na przyszłość, a także zabezpieczać finansowo na wypadek zgonu ubezpieczonego. Moduł ochronny z kolei ma możliwość rozszerzenia o umowy dodatkowe. Może chronić na wypadek zachorowania na konkretne choroby, wspierać finansowo w trakcie leczenia ciężkiej choroby i na czas pobytu w szpitalu. Odpowiednie rozszerzenie umowy chroni na wypadek:

 • pobytu w szpitalu w wyniku wypadku,
 • śmierci osoby ubezpieczonej, wynikającej z nieszczęśliwego wypadku,
 • trwałego inwalidztwa, trwałej lub całkowitej utraty zdolności do pracy,
 • uszkodzenia ciała,
 • operacji medycznej, wynikającej z problemów zdrowotnych.

 

Moduł ochronny posiada możliwość rozszerzenia na sytuację wystąpienia poważnej choroby. Jednym z rozszerzeń jest wariant Komfort, który zapewnia ochronę na wypadek 10 zachorowań (wśród nich są: udar mózgu, zawał serca, nowotwór złośliwy lub niezłośliwy, przeszczep narządów, oparzenie).

 

Kolejnym natomiast jest wariant Komfort Plus, który w zakresie ochrony posiada 30 ciężkich chorób (wśród nich są dodatkowo: choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, paraliż). Zakupione ubezpieczenie na życie w Aegon będzie wówczas posiadało szeroki zakres ochronny.

 

Wyłączenia odpowiedzialności w ubezpieczeniu

Dobrze jest pamiętać, że każda polisa na życie posiada konkretnie określone wyłączenia. Oznacza to, że świadczenie nie zostaje wypłacone. W polisie Program na życie również istnieją pewne wyłączenia, a należą do nich:

 • śmierć lub uszczerbek na zdrowiu wynikający z działań militarnych,
 • śmierć lub uszczerbek na zdrowiu wynikający z wypadku lotniczego, jeśli pojazd nie należał do koncesjonowanego przewoźnika,
 • szkoda wynikająca z udziału w aktach przemocy lub czynu uznawanego jako przestępstwo,
 • choroba psychiczna,
 • znajdowanie się pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji odurzających w momencie szkody.

 

Wszystkie wyłączenia opisane są szczegółowo w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Stąd warto dobrze zapoznać się z treścią zawartą w umowie. 

 

kup polisę

Redakcja ubezpieczeniezycia.pl