witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Ubezpieczenie Generali Profamilia - ANALIZA PRODUKTU

Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Aktualizowane na bieżąco rankingi ubezpieczeń na życie pozwalają nam na dokonanie trafnego wyboru polisy, która spełni nasze oczekiwania. W ostatnim czasie w takich zestawieniach znajduje się również ubezpieczenie Generali Profamilia. Dziś prześwietlamy jego warunki i zasady objęcia klientów ochroną ubezpieczeniową.

 

generali

 

fot. pixabay.com

 

 

Logo z lwem Generali doskonale kojarzone jest przez klientów w Polsce. W swojej ofercie posiada liczne ubezpieczenia: samochodu, domu i mieszkania, podróży, życia i zdrowia, jak również produkty inwestycyjne i programy emerytalne. Jedną z kompleksowych polis dla całej rodziny, jaką proponuje klientom towarzystwo ubezpieczeniowe Generali, jest ubezpieczenie Profamilia.

 

Dopasuj ubezpieczenie do swoich potrzeb

 

 

Zasięg usług

 

Generali Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Generali, która działa na światowych rynkach finansowych i ubezpieczeniowych już od ponad 185 lat. W Polsce istnieje od 1999 roku i oferuje klientom m.in. ubezpieczenia. Działa za pośrednictwem czterech wyspecjalizowanych an różnych rynkach spółek:

  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
  • Generali Finance Sp. z o.o.

 

Firma Generali obsługuje ponad 2 mln Polaków. Co może zaoferować obecnym i potencjalnym klientom w  ramach ubezpieczenia Generali Profamilia?

 

 

 

Ochrona dla każdego

 

Ubezpieczenie Generali Profamilia jest ubezpieczeniem na życie dopasowanym do potrzeb i oczekiwań indywidualnych klientów. To produkt ochronny, który pozwala na kompleksowe zabezpieczenie przyszłości własnej i przyszłości finansowej swoich najbliższych, na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Generali umożliwia klientom dopasowanie w sposób elastyczny zakresu ochrony ubezpieczeniowej, wysokości sumy gwarancyjnej, także w trakcie trwania okresu ochrony, w zależności od potrzeb klienta i jego bieżącej sytuacji życiowej.

 

Polisa Profamilia może obejmować ochronę ubezpieczeniową całą rodzinę ubezpieczonego, w zamian za miesięczną składkę w wysokości od 70 zł. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z klientem w wieku od 15 do 70 lat. Podstawą podpisania polisy jest wypełnienie przez klienta wniosku wraz z ankietą medyczną, dotyczącą stanu zdrowia ubezpieczonego. W momencie opłacenia składki na ubezpieczenie Generali Profamilia rozpoczyna się bieg okresu ubezpieczenia.

 

 

 

Świadczenie i umowy dodatkowe

 

Oprócz funkcji ochrony życia, ubezpieczenie Generali Profamilia może mieć znacznie szerszy zakres ochrony ubezpieczeniowej. Do umowy głównej można dołączyć dodatkowe umowy ubezpieczeniowe:

 

  • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, a także częściowej bądź całkowitej niezdolności do pracy,

 

  • ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem,

 

  • ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji i poważnej operacji medycznej,

 

  • pakiet umów ochronnych dla dziecka, który będzie obejmował m.in. drugą opinię medyczną specjalistów światowej klas czy poważne operacje.

 

 

Ochronę ubezpieczeniową można uzupełnić o 22 umowy oraz oszczędzać na przyszłą emeryturę w ramach IKE lub IKZE.

 

 

 

Funkcja inwestycyjna

 

Część opłacanej składki na ubezpieczenie Generali Profamilia, przeznaczane jest na inwestowanie w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, wybrane z palety możliwości przez klienta. Może on dokonać zmiany alokacji części składki i przenosić swój kapitał do wybranego funduszu, choć w takim przypadku poniesie on opłatę operacyjną naliczoną przez Generali.

 

Przetestuj wygodną porównywarkę

Redakcja ubezpieczeniezycia.pl